2014. gada 8. februāris

Evidence Audio tīkla kabelis "The source"

Evidence Audio tīkla kabelis "The source" paša rokām.

Schuko un IEC sparudņi - Furutech, Cu sērija- bez pārklājuma.






atliek iesildīt dažas dienas un kabelis gatavs.

2014. gada 2. februāris

Devialet- nākotnes pastiprinātājs.

Devialet- nākotnes pastiprinātājs.

 Beidzot radās iespēja paklausīties šo Francijā tapušo „high tech” izstrādājumu mierīgos, mājīgos apstākļos. Pirmie iespaidi ļoti pozitīvi- izcila dinamika, augsta izšķirtspēja un precīzs tonālais balanss.

Šīs ir 170 modeļa priekšgājēja D-Premier "iekšas". Visai iespaidīgs skats.

  Šis, ko klausījāmies, bija 170 modeļa Devialet, pieslēgts pie Klipsh RF7 skandām, kuras gan „pārcietušas” pamatīgu „upgrade” stresu.  Vispirms iekšējo virsmu nolīmēšana ar pret vibrācijas bituma kārtu un tās pārklāšana ar akustisko porolonu. Bez tam iekšējā rūpnīcas instalācija tika nomainīti ar Cardas montāžas Litz vadiem. Jā, arī plastmasas ruporam tika sava deva bituma, lai nedzied līdzi. Šo dažu dienu darba un materiālu ieguldījums vainagojies ar dažu skanējuma trūkumu novēršanu , ko visai grūti novērtēt naudas izteiksmē, bet tas bija tā vērts.
   Kā avoti, sistēmā tiek izmantoti dators un vinila atskaņotājs. Dators tika pieslēgts tradicionāli-ae USB vadu. Izmēģinājām trīs variantus- Hama, Furutech GT2 un Audioguest Coffe. Pirmie divi bija ļoti līdzīgi pēc skanējuma un mums radās doma, ka Devialet tā uzkonstruēts, ka USB vada kvalitāte neietekmē iebūvētā DAC darbību, bet, kad tika pieslēgts Coffe skanējums kļuva manāmi tīrāks, instrumenti ieguva apveidu un tai pat laikā tas kļuva, ja var tā teikt, analogāks. Un uz brīdi pieslēdzot Naim kompaktdisku atskaņotāju pa analogo ieeju, kļuva skaidrs- tas nav konkurents.

   Nākošajam kārta bija vinila plašu atskaņotājam, kurš tika pieslēgts pie Devialet pa taisno, neizmantojot Phono korektoru. Jā skanējums bija labs, bet man radās doma, ka pastiprinātājs kaut kā nonivelē skanējumu, tas likās līdzīgs no datora nākušam. Neliela vilšanās sajūta. Bet nav ļaunuma bez labuma- nolēmām pamainīt 230V elektrības vadus. Un atkal līdzīga situācija, kā ar USB. Pieslēdzot visnotaļ labus vadus, izmaiņas ir, bet ne tādas, kuras būtu to ieguldījuma vērtas un izraisītu (uau!!!) emocijas. Mums paveicās, ka uz klausīšanās sesiju bija paņemts Cardas Clearbeyound power tīkla kabelis. Jau pēc pirmajām plates skanējums sekundēm kļuva skaidrs- ar šo kabeli vinils skan! Un kā vēl! Sevišķi tas izpaudās uz vokāla, gan sieviešu, gan vīriešu!
Pamēģinājām arī Clear M power, jā, šoreiz garām! Ne velti Cardas šo kabeli pozicionē kā avotiem un priekšpastiprinātājiem domātu.
Pēc šīs, ne pārāk ilgās, noklausīšanās mani agrākie iespaidi par Devialet tikai apstiprinājās. Jā, šis ir nākotnes pastiprinātājs, kurš satur sevī visu, ko var vēlēties un papildinājumā ar kvalitatīvu elektrības padevi, tai skaitā atbilstošas klases tīkla kabeli, tas skan vienreizēji.
  Tas gan ne gluži derēs eksperimentu cienītājiem- kā ne kā viss audio aprīkojums vienā „kastē”, ko tur vairs pamainīsi.

Akustiskie kabeļi bija no Audioquest – Rocket33
Tīkla sprieguma sadalītājs –Furutech ETP 60E.