2016. gada 19. oktobris

Audioquest DragonFly un Intona.


  Pienesums,  ko dod Intona USB izolators izpaužas jebkuar līmeņa audiosistēmā, ir neapstrīdams. Vismaz tie, kas šo ierīci ir iegādājušies, tā apgalvo.  Brīvākā brīdī, intereses pēc nolēmu pamēģināt, vai izveidosies kāda saskaņa starp, tagad jau slaveno, Audioquest Dragonfly un Intona izolatoru. 

   Izvēle krita uz DF Red. Vispirms pieslēdzu Dragonfly tieši pie datora, bez jebkādām pārejām vai filtriem, bet DF izeju pa taisno pie Anthem jaudas pastiprinātāja. 

   Skanēt skanēja, pat ne slikti, bet datora klātbūtne jūtama.  Failus atskaņoju ar Jriver,  un skaļumu regulēju ar atskaņotāja regulatoru.  Starp citu, Jriver iestatījumos , pēc drauga ieteikuma, atslēdzu „Clipp protection”. Iesaku pamēģināt. Visai būtisks skanējuma uzlabojums, par baltu velti.


  Nākošais solis- pieslēgt Sarkano spāri pie Intona.  Nepatīkams pārsteigums, jo skaņa neparādās un atskaņotājs „neredz” DF. Pirmais, kas ienāca prātā-jānomaina USB kabelis. Tā AQ Forest 0,75 m vietā tika pieslēgts Furutech GT2 1.2m. Momentā viss sakārtojās. 


   Un par Intonas-AQ Dragonfly kopējo saderību, vismaz no skanējuma viedokļa, šaubas neradās. Nekas nebija jāmin vai jāpiedomā. Pazuda tā nepatīkamā datora „piegarša”. 


Tai pat laikā Furutech GT2 raksturīgais skanējums bija saklausāms.  Likās ka MBL 126 akustikai  skan nedaudz nervozi , tādēļ nomainīju GT2 uz AQ Carbon USB 1,5m. 


 Jā , ne velti šis kabelis ir EISA laureāts! Kopumā Windows10-Intona-Audioquest Dragonflay Red-AQ Carbon USB skanēja pārsteidzoši labi! Ja mūzikas kolekcija ir CD ripi un nav nepieciešamības pēc ļoti augstas izšķirtspējas PCM un DSD failu atskaņošanas , tad šis komplekts ir grūti pārspējams no skanējuma-cenas-pielietojamības viedokļa.


Nav komentāru: